Połącz się z nami

GAMING

Wedel UP! Zagrajmy inaczej na Intel Extreme Masters 2019

Wedel ze swoją platformą Wedel UP! po raz drugi dołącza do wystawców Intel Extreme Masters, aby w dniach 22-24 lutego oraz 1-3 marca popularyzować ideę „Zagrajmy inaczej”! Marka dla fanów e-sportu przygotowała czekoladową strefę pełną atrakcji, które przypomną, że granie to przede wszystkim dobra zabawa.

 

Na tegoroczną edycję IEM, E. Wedel przygotował dla fanów gamingu 4 dedykowane mapy w Fortnite. Prezentują one zupełnie nieoczywiste zasady grania, będące przeciwieństwem reguł obowiązujących w trybie Battle Royal. Jeśli Battle Royale to rywalizacja, wersja proponowana w strefie Wedel UP! skupia się na kooperacji. Odwiedzający stoisko będą mogli zagrać np. w automat perkusyjny, w którym gracze będą tworzyć swój utwór, escape room czy pinball, gdzie uczestnicy będą zjeżdżać na specjalnie przygotowanej rampie. A to wszystko w myśl współpracy pomiędzy grającymi. Dodatkowo, na strefie Wedel UP! zostaną przygotowane grupowe gry kooperacyjne, których celem będzie dobra zabawa i rozbudzenie jeszcze więcej dziecięcej radości wśród uczestników IEM-u.

Wedel Up / fot.prasowe

Na stoisko marka zaprosiła również gości specjalnych, którzy podejmą wyzwanie Wedel UP! i wspólnie z uczestnikami wydarzenia wezmą udział w nietypowych rozgrywkach. Wśród zaproszonych gości znajdą się zawodowi e-sportowcy (m.in. Michu), gamingowi influencerzy – Manoyek, Karolek, JDabrowsky i Pago – oraz inne osoby, związane ze światem e-sportu, jak np. komentatorzy Morgen i Kubik. To jeszcze nie wszystko! Marka E. Wedel dla uczestników IEM-u przygotowała konkursy z nagrodami, wspólne rozgrywki z influencerami, a także maszynę vendingową z czekoladowym Tetrisem. Na stoisku Wedel UP! dominować będzie dobra zabawa i czekolada w niecodziennej odsłonie – i tym razem Maestro Czekolady E. Wedel przygotował specjalne, tematyczne rzeźby z kilkuset kilogramów wedlowskiej czekolady, które uczestnicy wydarzenia będą mogli wspólnie zjeść w dwie niedziele wydarzenia.

 

Rok temu zauważyliśmy, że E. Wedel ma szansę przebić balon presji i przywrócić w graczach dziecięcą radość. Pierwszym krokiem w tym kierunku był nasz udział w Intel Extreme Masters, a później na Poznań Game Arena. Reakcje osób, które odwiedziły wedlowską strefę podczas tych wydarzeń utwierdziły nas w przekonaniu, że w świecie e-sportu jest miejsce dla takiego „gracza” jak E. Wedel. Wyróżniamy się na tle innych marek i zamiast podejścia „Level Up”, czyli zdobywania kolejnych poziomów, proponujemy „Wedel UP!”, czyli więcej zabawy i radości, wracając w swojej filozofii do korzeni grania. – mówi Dominika Igielińska, Koordynator Komunikacji Marketingowej w LOTTE Wedel.

Źródło: Informacja prasowa

Czytaj dalej

GAMING

Ruszyły zapisy do konkursu Cosplay Lenovo Legion z finałem na IEM 2019

Lenovo Legion zaprasza wszystkich chętnych do wzięciu udziału w konkursie Cosplay, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody. Wielki finał rywalizacji odbędzie się na strefie Lenovo Legion na IEM EXPO, w trakcie imprezy Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach.

 

Wystartowały zapisy do konkursu cosplay, organizowanego przez markę Lenovo Legion. W rywalizacji wziąć udział mogą wszyscy chętni, którzy samodzielnie tworzą stroje, przebierają się w nie i odgrywają wybrane przez siebie postacie.

Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody:

 • Nagroda główna: smartfon Motorola Moto G7 Plus
 • II miejsce: tablet Lenovo Tab4 10″
 • III miejsce: myszka Lenovo Legion M200

  Nagordy Lenovo IEM 2019 / fot.prasowe

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie na adres cosplay@lenovogaming.pl, w terminie do 27 lutego 2019 roku. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko uczestnika, nazwę prezentowanego stroju, co najmniej 2 zdjęcia prezentowanej postaci oraz, opcjonalnie, podkład muzyczny. Osoby niepełnoletnie powinny dołączyć zgodę opiekuna prawnego na udział w konkursie. Chęć udziału w rywalizacji można zgłosić również na strefie Lenovo Legion na Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach, w dniu 2 marca (sobota), do godziny 16:00.

 

Cosplay Lenovo / fot.prasowe

 

Finałowa rozgrywka odbędzie się w sobotę, 2 marca o godzinie 17.00, na scenie głównej strefy Lenovo Legion na IEM EXPO. Zwycięzców wyłoni jury konkursu, w którym zasiądą doświadczone cosplayerki Madlencia oraz Issabel. Pełny regulamin konkursu znajduje się pod tym adresem. Więcej informacji o marce Lenovo Legion można uzyskać pod adresem www.lenovogaming.pl lub obserwując @LenovoLegionPolska w serwisie Facebook.

 

Źródło: Informacja prasowa

Czytaj dalej

GAMING

Beyerdynamic TYGR 300R + FOX Professional USB Studio

TEAM TYGR to idealny zestaw do grania i streamingu. Połączenie mikrofonu USB FOX i zupełnie nowych słuchawek do gier TYGR 300 R pozwala uzyskać niesamowity dźwięk, a jednocześnie jest niebywale łatwy w użyciu – ustaw, podłącz, graj. Użytkownicy mogą skupić się wyłącznie na przekazywanych treściach i cieszyć się doskonałym dźwiękiem słuchawek, podczas gdy ich widzowie będą zadowoleni z profesjonalnej, studyjnej jakości mikrofonu FOX.

Przygotowanie zestawu TEAM TYGR do pracy jest bardzo łatwe. Wystarczy postawić mikrofon i podłączyć go kablem USB do komputera. Słuchawki podłącza się bezpośrednio do gniazda w mikrofonie. I gotowe ! Nie wymaga instalacji sterownika, FOX jest natychmiast rozpoznawany jako urządzenie audio i może być od razu użyty. Redukcja ustawień do niezbędnych elementów poprawia jeszcze bardziej płynność pracy i łatwość obsługi: dwa ustawienia wzmocnienia dostosowują poziom mikrofonu, by umożliwić optymalizację dźwięku podawanego z różnych odległości od mikrofonu. Jedno pokrętło ustawia poziom słuchawek, drugie łączy dźwięk gry z bezpośrednim dźwiękiem mikrofonu w celu bezzwłocznego monitorowania przez słuchawki. Przycisk wyciszenia mute w razie potrzeby wyłącza mikrofon.

Beyerdynamic TYGR 300R + FOX Professional USB Studio / europe.beyerdynamic.com

Beyerdynamic znany jest z produktów o najwyższej jakości. Nie inaczej jest w przypadku zestawu TEAM TYGR. Mikrofon FOX odbiera głos z wyjątkową klarownością a poprzez słuchawki TYGR 300R odtwarza dźwięki w sposób żywy i przejrzysty. Podobnie jak legendarny model słuchawek MMX300 również TYGR 300R produkowany jest w Niemczech.

Więcej informacji na stronie internetowej konsbud-hifi.com.pl

 

Czytaj dalej

GAMING

Pierwsze monitory AOC z serii AGON 3

AOC przedstawia monitory dla graczy AG273QCG oraz AG273QCX. Są to pierwsze modele należące do nowej, trzeciej generacji serii AGON.

 

AOC AG273QCG oraz AG273QCX to zakrzywione monitory o przekątnej 27 cali, rozdzielczości 2560 x 1440 px i czasie reakcji matrycy na poziomie 1 ms. Pierwszy z nich charakteryzuje matryca TN, odświeżanie 165 Hz i wsparcie dla NVIDIA G-SYNC. Drugi oparto na matrycy VA o odświeżaniu 144 Hz i wzbogacono o technologię AMD FreeSync 2 HDR oraz zgodność ze standardem VESA DisplayHDR 400.

 

AOC AG273QCG / fot prasowe

 

Monitory reprezentują trzecią generację serii AGON, która jest obecna na rynku od 2016 roku. Do zawartych w nich nowości należą między innymi:

 

 • system montażu panelu do podstawy niewymagający użycia narzędzi;
 • zmodyfikowany wieszak na słuchawki, który od teraz występuje z obu stron monitora;
 • opcja wyświetlania w wybranym narożniku monitora informacji o aktualnie generowanej liczbie klatek na sekundę – niezależna od oprogramowania komputera (FPS Frame Counter);
 • możliwość wyświetlenia celownika na środku ekranu (AOC Dial Point). Może być on pomocny w grach, gdzie celownik nie występuje;
 • unowocześnione menu OSD;
 • przeprojektowany pilot AOC Game Pad dla modeli wspierających AMD FreeSync.
 • podświetlenie RGB w formie pierścienia na tyle obudowy panelu (AOC Game Lights). Może ono zmieniać się w zależności od tego, co dzieje się w grze;

 

AOC AG273QCX / fot.prasowe

 

W obu monitorach zaimplementowano technologie Low Blue Light, Flicker Free oraz AOC Game Color. Ostatnia z nich pozwala na zmianę parametrów obrazu, w tym saturacji i pixel overdrive, a następnie zapisywanie ich do profili.

Ceny i dostępność:

Sugerowana cena detaliczna AOC AG273QCG wynosi 3439 PLN, a w przypadku AOC AG273QCX jest to kwota 3009 PLN.Oba modele zostaną wprowadzone do sprzedaży w tym miesiącu.

 

Źródło: Informacja prasowa

Czytaj dalej
Reklama

Różne

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!