Technologie

Rapoo M10 Plus – kompaktowa i niedroga mysz bezprzewodowa

Mysz to jedno z najczęściej używanych akcesoriów do pracy przy komputerze. Pozwala nam na sprawne i efektywne poruszanie się w programach i aplikacjach. Wśród wielu bezprzewodowych myszy, jakie w swej ofercie posiada Rapoo, każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Czas przedstawić bliżej kompaktowy model M10 Plus, który jest dostępny na rynku w kilku wersjach kolorystycznych.

 

Myszka komunikuje się z komputerem dzięki standardowi 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB, który na czas transportu można umieścić w specjalnym schowku. Zasięg do 10m pozwala użytkownikowi na wygodną pracę. Komfort użytkowania to również zasługa technologii oszczędzania energii Rapoo, dzięki której jedna baterii AA wystarczy nawet na 12 miesięcy pracy.

 

Mysz Rapoo M10 Plus / fot.prasowe
Mysz Rapoo M10 Plus / fot.prasowe

 

M10 Plus została wyposażona w sensor optyczny o rozdzielczości 1000 DPI dający pełną kontrolę nad wskaźnikiem. Posiada 3 przyciski oraz gumowane kółko przewijania 2D, które umożliwia wygodne scrollowanie. Obudowa wykonana jest z dobrej jakości materiałów, została wyprofilowana w taki sposób, aby wygodnie można było obsługiwać myszkę obiema rękami. Na spodzie znajdują się cztery ślizgacze poprawiające płynność ruchu. Gryzoń ma wymiary 98 mm x 61 mm x 38 mm i dostępny jest w kolorze czarnym oraz białym z kolorowymi elementami (czerwonymi, niebieskim, szarymi).

 

Mysz Rapoo M10 Plus / fot.prasowe
Mysz Rapoo M10 Plus / fot.prasowe

 

Mysz Rapoo M10 Plus dostępna jest w cenie od 30zł i objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło: Informacja prasowa