Technologie

Rapoo 7200M – myszka z technologią Multi-mode Wireless

Rapoo nieustannie inwestuje w rozwój swoich produktów. Mysz 7200M to połączenie najnowszych technologii, komfortu użytkowania oraz stylowego wzornictwa. Główną cechą urządzenia jest zastosowanie autorskiego rozwiązania „Multi-mode Wireless”, które pozwala na łączność za pomocą Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart) oraz transmisji 2,4 GHz. Myszka posiada regulowany czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości, 7 przycisków w tym przycisk zmiany DPI i łączności Bluetooth oraz kółko 2D.

 

Technologia Rapoo „Multi-mode Wireless” nie tylko zapewnia kompatybilność z różnymi standardami Bluetooth. Dzięki Instant Connect mysz może zostać sparowana jednocześnie z 3 urządzeniami, a przełączanie między nimi jest łatwe i szybkie. Zastosowanie wielu możliwości łączności zwiększa funkcjonalność gryzonia, nie musisz się już martwić brakiem portu USB lub utratą odbiornika. Komfort pracy zwiększa również zasięg myszki do 10m w zakresie 360°.

 

Myszka Rapoo 7200M / fot.prasowe

 

Rapoo 7200M posiada regulowany sensor optyczny, który sprawia, że surfowanie i klikanie staje się przyjemniejsze. Rozdzielczość czujnika można przełączać między 800 DPI (dla maksymalnej precyzji) i 1600 DPI (dla maksymalnej prędkości) wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się na grzbiecie gryzonia. Myszka zaprojektowana została z myślą o praworęcznych użytkownikach. Obudowa jest wyprofilowana w taki sposób, aby dłoń nie męczyła się podczas długiej pracy przy komputerze.

 

Myszka Rapoo 7200M / fot.prasowe

 

Pomiędzy standardowymi przyciskami gryzonia znajduje się gumowe kółko, a zastosowanie materiałów wysokiej jakości zwiększa komfort i poprawia chwyt. Mysz ma wymiary 107mm x 64mm x 36mm, na jej spodzie znajdują się m.in. dwa duże ślizgacze, klapka z miejscem na baterię AA i specjalny schowek na nano odbiornik USB. Ponadto Rapoo 7200M oferuje zwiększoną żywotność baterii nawet do 9 miesięcy. Mysz Rapoo 7200M dostępna jest w sprzedaży w cenie ok. 92 zł i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Źródło: Informacja prasowa