Ciekawostki

Naprawy gwarancyjne telefonów Oppo będą odbywać się w serwisie SBE

Elektronika ma to do siebie, że czasami nagle potrafi zawieść każdego. Niezależnie od produktu (nowoczesny samochód, tablet, słuchawki) oraz awarii będziemy musieli udać się do specjalistów, którzy naprawią nasz elektroniczny produkt. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Oppo, która właśnie zadbała o serwis swoich telefonów, wybierając firmę SBE jako autoryzowanego partnera serwisowego.

 

Już niedługo na łamach polskich portali będzie gościć coraz więcej informacji odnośnie telefonów komórkowych Oppo. Chiński gracz właśnie wybrał firmę serwisową, której powierzy całą obsługę gwarancyjną swoich mobilnych produktów. Z informacji prasowej (samego zainteresowanego) wiemy, że firma SBE zajmie się obsługą ogromnego giganta, któremu na świecie zaufało przez miliony ludzi na całym świecie.

 

fot.Oppo

 

Skąd to zaufanie? Według badań IDC, firma Oppo uplasowała się na czwartym miejscu pod względem wielkości udziału w sprzedaży smartfonów na światowym rynku. Firma SBE w dniu dzisiejszym otrzymała autoryzację (podpisanie umowy) na wykonanie napraw gwarancyjnych, które z pewnością pojawią się na polskim rynku już po 31 stycznia (oficjalna premiera w Polsce) oraz pierwszych sprzedażach.

 

Źródło: SBE