Połącz się z nami

GAMING

Monitor AOC G2590PX/G2 w wersji G2 Esports

AOC przedstawia monitor dla graczy G2590PX/G2 w specjalnej edycji sygnowanej przez organizację G2 Esports.

AOC G2590PX/G2 charakteryzuje się odświeżaniem obrazu na poziomie 144 Hz i przekątną 24,5 cala. Monitor opiera się na matowej matrycy TN o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i oferuje czas reakcji na poziomie 1 ms. Nowa konstrukcja wspiera technologię AMD FreeSync w zakresie od 30 do 144 Hz.

 

fot.prasowe / AOC G2590PX G2

 

Przy wyświetlaniu małej liczby klatek na sekundę technologia Low Framerate Compensation polepsza odczucie płynności poprzez dodawanie pośrednich klatek obrazu. Wszystkie modele monitorów AOC z serii G90 cechują się prostym systemem montażu. Użytkownik może złożyć i rozłożyć monitor bez konieczności sięgania po jakiekolwiek narzędzia.

– Ten monitor jest nie tylko wyrazem uznania dla tak utytułowanej organizacji, jaką jest G2 Esports, ale też ukłonem w stronę jej fanów – komentuje Stefan Sommer, dyrektor ds. marketingu i zarządzania biznesem AOC i MMD w Europie.

– Zarówno my, jak i nasi gracze jesteśmy bardzo zadowoleni z partnerstwa z AOC. Wspólnie stworzyliśmy monitor sygnowany nazwą G2. Nie możemy doczekać się, aż G2590PX/G2 zacznie pojawiać się na biurkach zagorzałych członków #G2ARMY – dodaje Carlos „ocelote” Rodriguez, założyciel i CEO G2.

Źródło: Informacja prasowa

GAMING

Ruszyły zapisy do konkursu Cosplay Lenovo Legion z finałem na IEM 2019

Lenovo Legion zaprasza wszystkich chętnych do wzięciu udziału w konkursie Cosplay, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody. Wielki finał rywalizacji odbędzie się na strefie Lenovo Legion na IEM EXPO, w trakcie imprezy Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach.

 

Wystartowały zapisy do konkursu cosplay, organizowanego przez markę Lenovo Legion. W rywalizacji wziąć udział mogą wszyscy chętni, którzy samodzielnie tworzą stroje, przebierają się w nie i odgrywają wybrane przez siebie postacie.

Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody:

  • Nagroda główna: smartfon Motorola Moto G7 Plus
  • II miejsce: tablet Lenovo Tab4 10″
  • III miejsce: myszka Lenovo Legion M200

    Nagordy Lenovo IEM 2019 / fot.prasowe

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie na adres cosplay@lenovogaming.pl, w terminie do 27 lutego 2019 roku. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko uczestnika, nazwę prezentowanego stroju, co najmniej 2 zdjęcia prezentowanej postaci oraz, opcjonalnie, podkład muzyczny. Osoby niepełnoletnie powinny dołączyć zgodę opiekuna prawnego na udział w konkursie. Chęć udziału w rywalizacji można zgłosić również na strefie Lenovo Legion na Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach, w dniu 2 marca (sobota), do godziny 16:00.

 

Cosplay Lenovo / fot.prasowe

 

Finałowa rozgrywka odbędzie się w sobotę, 2 marca o godzinie 17.00, na scenie głównej strefy Lenovo Legion na IEM EXPO. Zwycięzców wyłoni jury konkursu, w którym zasiądą doświadczone cosplayerki Madlencia oraz Issabel. Pełny regulamin konkursu znajduje się pod tym adresem. Więcej informacji o marce Lenovo Legion można uzyskać pod adresem www.lenovogaming.pl lub obserwując @LenovoLegionPolska w serwisie Facebook.

 

Źródło: Informacja prasowa

Czytaj dalej

GAMING

Wedel UP! Zagrajmy inaczej na Intel Extreme Masters 2019

Wedel ze swoją platformą Wedel UP! po raz drugi dołącza do wystawców Intel Extreme Masters, aby w dniach 22-24 lutego oraz 1-3 marca popularyzować ideę „Zagrajmy inaczej”! Marka dla fanów e-sportu przygotowała czekoladową strefę pełną atrakcji, które przypomną, że granie to przede wszystkim dobra zabawa.

 

Na tegoroczną edycję IEM, E. Wedel przygotował dla fanów gamingu 4 dedykowane mapy w Fortnite. Prezentują one zupełnie nieoczywiste zasady grania, będące przeciwieństwem reguł obowiązujących w trybie Battle Royal. Jeśli Battle Royale to rywalizacja, wersja proponowana w strefie Wedel UP! skupia się na kooperacji. Odwiedzający stoisko będą mogli zagrać np. w automat perkusyjny, w którym gracze będą tworzyć swój utwór, escape room czy pinball, gdzie uczestnicy będą zjeżdżać na specjalnie przygotowanej rampie. A to wszystko w myśl współpracy pomiędzy grającymi. Dodatkowo, na strefie Wedel UP! zostaną przygotowane grupowe gry kooperacyjne, których celem będzie dobra zabawa i rozbudzenie jeszcze więcej dziecięcej radości wśród uczestników IEM-u.

Wedel Up / fot.prasowe

Na stoisko marka zaprosiła również gości specjalnych, którzy podejmą wyzwanie Wedel UP! i wspólnie z uczestnikami wydarzenia wezmą udział w nietypowych rozgrywkach. Wśród zaproszonych gości znajdą się zawodowi e-sportowcy (m.in. Michu), gamingowi influencerzy – Manoyek, Karolek, JDabrowsky i Pago – oraz inne osoby, związane ze światem e-sportu, jak np. komentatorzy Morgen i Kubik. To jeszcze nie wszystko! Marka E. Wedel dla uczestników IEM-u przygotowała konkursy z nagrodami, wspólne rozgrywki z influencerami, a także maszynę vendingową z czekoladowym Tetrisem. Na stoisku Wedel UP! dominować będzie dobra zabawa i czekolada w niecodziennej odsłonie – i tym razem Maestro Czekolady E. Wedel przygotował specjalne, tematyczne rzeźby z kilkuset kilogramów wedlowskiej czekolady, które uczestnicy wydarzenia będą mogli wspólnie zjeść w dwie niedziele wydarzenia.

 

Rok temu zauważyliśmy, że E. Wedel ma szansę przebić balon presji i przywrócić w graczach dziecięcą radość. Pierwszym krokiem w tym kierunku był nasz udział w Intel Extreme Masters, a później na Poznań Game Arena. Reakcje osób, które odwiedziły wedlowską strefę podczas tych wydarzeń utwierdziły nas w przekonaniu, że w świecie e-sportu jest miejsce dla takiego „gracza” jak E. Wedel. Wyróżniamy się na tle innych marek i zamiast podejścia „Level Up”, czyli zdobywania kolejnych poziomów, proponujemy „Wedel UP!”, czyli więcej zabawy i radości, wracając w swojej filozofii do korzeni grania. – mówi Dominika Igielińska, Koordynator Komunikacji Marketingowej w LOTTE Wedel.

Źródło: Informacja prasowa

Czytaj dalej

GAMING

Beyerdynamic TYGR 300R + FOX Professional USB Studio

TEAM TYGR to idealny zestaw do grania i streamingu. Połączenie mikrofonu USB FOX i zupełnie nowych słuchawek do gier TYGR 300 R pozwala uzyskać niesamowity dźwięk, a jednocześnie jest niebywale łatwy w użyciu – ustaw, podłącz, graj. Użytkownicy mogą skupić się wyłącznie na przekazywanych treściach i cieszyć się doskonałym dźwiękiem słuchawek, podczas gdy ich widzowie będą zadowoleni z profesjonalnej, studyjnej jakości mikrofonu FOX.

Przygotowanie zestawu TEAM TYGR do pracy jest bardzo łatwe. Wystarczy postawić mikrofon i podłączyć go kablem USB do komputera. Słuchawki podłącza się bezpośrednio do gniazda w mikrofonie. I gotowe ! Nie wymaga instalacji sterownika, FOX jest natychmiast rozpoznawany jako urządzenie audio i może być od razu użyty. Redukcja ustawień do niezbędnych elementów poprawia jeszcze bardziej płynność pracy i łatwość obsługi: dwa ustawienia wzmocnienia dostosowują poziom mikrofonu, by umożliwić optymalizację dźwięku podawanego z różnych odległości od mikrofonu. Jedno pokrętło ustawia poziom słuchawek, drugie łączy dźwięk gry z bezpośrednim dźwiękiem mikrofonu w celu bezzwłocznego monitorowania przez słuchawki. Przycisk wyciszenia mute w razie potrzeby wyłącza mikrofon.

Beyerdynamic TYGR 300R + FOX Professional USB Studio / europe.beyerdynamic.com

Beyerdynamic znany jest z produktów o najwyższej jakości. Nie inaczej jest w przypadku zestawu TEAM TYGR. Mikrofon FOX odbiera głos z wyjątkową klarownością a poprzez słuchawki TYGR 300R odtwarza dźwięki w sposób żywy i przejrzysty. Podobnie jak legendarny model słuchawek MMX300 również TYGR 300R produkowany jest w Niemczech.

Więcej informacji na stronie internetowej konsbud-hifi.com.pl

 

Czytaj dalej

Różne

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!