Połącz się z nami

GAMING

Lenovo Legion prezentuje nowe akcesoria dla graczy na CES 2019 w Las Vegas

W trakcie trwających targów CES® 2019 w Las Vegas firma Lenovo zaprezentowała nowe akcesoria dla graczy marki Lenovo Legion. Gracze wkrótce poznają możliwości nowej myszki, klawiatury mechanicznej i dwóch zestawów słuchawkowych. 

 

Aby zaspokoić, a nawet przewyższyć oczekiwania graczy, firma Lenovo™ opracowuje produkty na podstawie ich opinii. Ponieważ potrzeby te nieustannie ewoluują, doskonalimy swoje innowacje. Dlatego właśnie najnowsze akcesoria marki Lenovo Legion – klawiatura mechaniczna Lenovo Legion K500 RGB, myszka Lenovo Legion M500 RGB i zestawy słuchawkowe Lenovo Legion H500 i H300, przynoszą zupełnie nową jakość wykonania i działania.

 

Z myszą gamingową Lenovo Legion M500 RGB trafisz każdego przeciwnika

Zapaleni gracze wiedzą, że najważniejszym urządzeniem peryferyjnym jest precyzyjna i szybko reagująca na ruchy nadgarstka mysz. Lenovo Legion M500 RGB wyposażono w ergonomiczne  chwyty o specjalnej fakturze, pozwalające na lepszą kontrolę nad lekkim gryzoniem.

 

Lenovo Legion M500 RGB / fot.prasowe

 

Ceniony przez graczy sensor Pixart PMW 3389 o rozdzielczości 16 000 DPI, przyspieszenie 50 g, szybkość śledzenia ruchu 400 IPS oraz mikroprzełączniki OMRON® pomogą kierować strzały dokładnie tam, gdzie powinny trafić. Działanie myszy można całkowicie spersonalizować z poziomu oprogramowania, przypisując do przycisków bocznych dowolne funkcje.

 

Szybka reakcja na komendy dzięki klawiaturze mechanicznej Lenovo Legion K500 RGB

Wytrzymała klawiatura mechaniczna to nieodłączny element arsenału każdego zapalonego gracza. Dlatego też wprowadzamy do oferty nową Klawiaturę mechaniczną Lenovo Legion K500 RGB. Ta utrzymana w nowoczesnym, minimalistycznym stylu klawiatura wyróżnia się ultrakrótkim czasem reakcji, oferowanym tutaj przez czerwone przełączniki klawiszy Kailh Red, odpowiadające specyfiką pracy przełącznikom Cherry MX Red.

 

Lenovo Legion K500 RGB / fot.prasowe

 

Nowa klawiatura z podświetleniem LED RG umożliwia naciskanie nawet 104 klawiszy jednocześnie, dzięki czemu gracze mogą stosować złożone kombinacje i skróty klawiszowe podczas nawet najbardziej intensywnej rozgrywki.

 

Usłysz przeciwnika dzięki zestawom słuchawkowym Lenovo Legion H300 Stereo i H500 Pro 7.1

Orientacja na polu walki jest kluczem do sukcesu w każdej grze. Nowe gamingowe zestawy słuchawkowe Lenovo Legion pomogą graczom usłyszeć i precyzyjnie zlokalizować kroki wroga, a także kierunek, z którego nadlatują pociski, w nawet najbardziej dynamicznej strzelance.

 

Lenovo Legion H300 Stereo / Lenovo H500 Pro 7.1 / fot.prasowe

 

Gamingowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy H300 jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą komfortowo grać nawet przez kilka godzin dziennie. Dzięki dynamicznym przetwornikom o średnicy 50 mm oraz solidnej, metalowej konstrukcji zestaw emituje dobrej jakości dźwięk i jest na tyle lekki, że można go nosić godzinami.

 

Lenovo Legion H500 / fot.prasowe

 

Gamingowy zestaw słuchawkowy z dźwiękiem przestrzennym 7.1 Lenovo Legion H500 emituje dźwięk przestrzenny 7.1 bez dodatkowych sterowników i konfiguracji. Za sprawą jeszcze lepszego odwzorowania przestrzeni sceny audio w wirtualnych światach zapewnia zapalonym graczom przewagę potrzebną do pokonania przeciwników. Oba zestawy słuchawkowe mają chowane mikrofony na wysięgniku, które ułatwiają przenoszenie i umożliwiają wyraźną komunikację z członkami drużyny. Gracze muszą zachować gotowość w każdych warunkach — na kanapie, przy biurku czy w pokoju hotelowym z dala od domu. Pod marką Lenovo Legion opracowujemy akcesoria dla naszej społeczności graczy, dzięki którym mogą oni grać tak, jak chcą i gdziekolwiek się znajdują, czerpiąc przyjemność z wirtualnej rozrywki.

 

Ceny i dostępność

  • Mysz gamingowa Lenovo Legion M500 RGB będzie dostępna w cenie od 59,99 USD od kwietnia 2019 roku.
  • Klawiatura mechaniczna Lenovo Legion K500 RGB będzie dostępna w cenie od 99,99 od kwietnia 2019 roku.
  • Gamingowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy Lenovo Legion H300 będzie dostępny w cenie od 59,99 USD od kwietnia 2019 roku.
  • Gamingowy zestaw słuchawkowy z dźwiękiem przestrzennym 7.1 Lenovo Legion H500 będzie dostępny w cenie od 99,99 USD od kwietnia 2019 roku.

Polskie ceny akcesoriów zostaną przekazane mediom w późniejszym terminie.

 

Źródło: Informacja prasowa

 

 

GAMING

Ruszyły zapisy do konkursu Cosplay Lenovo Legion z finałem na IEM 2019

Lenovo Legion zaprasza wszystkich chętnych do wzięciu udziału w konkursie Cosplay, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody. Wielki finał rywalizacji odbędzie się na strefie Lenovo Legion na IEM EXPO, w trakcie imprezy Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach.

 

Wystartowały zapisy do konkursu cosplay, organizowanego przez markę Lenovo Legion. W rywalizacji wziąć udział mogą wszyscy chętni, którzy samodzielnie tworzą stroje, przebierają się w nie i odgrywają wybrane przez siebie postacie.

Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody:

  • Nagroda główna: smartfon Motorola Moto G7 Plus
  • II miejsce: tablet Lenovo Tab4 10″
  • III miejsce: myszka Lenovo Legion M200

    Nagordy Lenovo IEM 2019 / fot.prasowe

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie na adres cosplay@lenovogaming.pl, w terminie do 27 lutego 2019 roku. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko uczestnika, nazwę prezentowanego stroju, co najmniej 2 zdjęcia prezentowanej postaci oraz, opcjonalnie, podkład muzyczny. Osoby niepełnoletnie powinny dołączyć zgodę opiekuna prawnego na udział w konkursie. Chęć udziału w rywalizacji można zgłosić również na strefie Lenovo Legion na Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach, w dniu 2 marca (sobota), do godziny 16:00.

 

Cosplay Lenovo / fot.prasowe

 

Finałowa rozgrywka odbędzie się w sobotę, 2 marca o godzinie 17.00, na scenie głównej strefy Lenovo Legion na IEM EXPO. Zwycięzców wyłoni jury konkursu, w którym zasiądą doświadczone cosplayerki Madlencia oraz Issabel. Pełny regulamin konkursu znajduje się pod tym adresem. Więcej informacji o marce Lenovo Legion można uzyskać pod adresem www.lenovogaming.pl lub obserwując @LenovoLegionPolska w serwisie Facebook.

 

Źródło: Informacja prasowa

Czytaj dalej

GAMING

Wedel UP! Zagrajmy inaczej na Intel Extreme Masters 2019

Wedel ze swoją platformą Wedel UP! po raz drugi dołącza do wystawców Intel Extreme Masters, aby w dniach 22-24 lutego oraz 1-3 marca popularyzować ideę „Zagrajmy inaczej”! Marka dla fanów e-sportu przygotowała czekoladową strefę pełną atrakcji, które przypomną, że granie to przede wszystkim dobra zabawa.

 

Na tegoroczną edycję IEM, E. Wedel przygotował dla fanów gamingu 4 dedykowane mapy w Fortnite. Prezentują one zupełnie nieoczywiste zasady grania, będące przeciwieństwem reguł obowiązujących w trybie Battle Royal. Jeśli Battle Royale to rywalizacja, wersja proponowana w strefie Wedel UP! skupia się na kooperacji. Odwiedzający stoisko będą mogli zagrać np. w automat perkusyjny, w którym gracze będą tworzyć swój utwór, escape room czy pinball, gdzie uczestnicy będą zjeżdżać na specjalnie przygotowanej rampie. A to wszystko w myśl współpracy pomiędzy grającymi. Dodatkowo, na strefie Wedel UP! zostaną przygotowane grupowe gry kooperacyjne, których celem będzie dobra zabawa i rozbudzenie jeszcze więcej dziecięcej radości wśród uczestników IEM-u.

Wedel Up / fot.prasowe

Na stoisko marka zaprosiła również gości specjalnych, którzy podejmą wyzwanie Wedel UP! i wspólnie z uczestnikami wydarzenia wezmą udział w nietypowych rozgrywkach. Wśród zaproszonych gości znajdą się zawodowi e-sportowcy (m.in. Michu), gamingowi influencerzy – Manoyek, Karolek, JDabrowsky i Pago – oraz inne osoby, związane ze światem e-sportu, jak np. komentatorzy Morgen i Kubik. To jeszcze nie wszystko! Marka E. Wedel dla uczestników IEM-u przygotowała konkursy z nagrodami, wspólne rozgrywki z influencerami, a także maszynę vendingową z czekoladowym Tetrisem. Na stoisku Wedel UP! dominować będzie dobra zabawa i czekolada w niecodziennej odsłonie – i tym razem Maestro Czekolady E. Wedel przygotował specjalne, tematyczne rzeźby z kilkuset kilogramów wedlowskiej czekolady, które uczestnicy wydarzenia będą mogli wspólnie zjeść w dwie niedziele wydarzenia.

 

Rok temu zauważyliśmy, że E. Wedel ma szansę przebić balon presji i przywrócić w graczach dziecięcą radość. Pierwszym krokiem w tym kierunku był nasz udział w Intel Extreme Masters, a później na Poznań Game Arena. Reakcje osób, które odwiedziły wedlowską strefę podczas tych wydarzeń utwierdziły nas w przekonaniu, że w świecie e-sportu jest miejsce dla takiego „gracza” jak E. Wedel. Wyróżniamy się na tle innych marek i zamiast podejścia „Level Up”, czyli zdobywania kolejnych poziomów, proponujemy „Wedel UP!”, czyli więcej zabawy i radości, wracając w swojej filozofii do korzeni grania. – mówi Dominika Igielińska, Koordynator Komunikacji Marketingowej w LOTTE Wedel.

Źródło: Informacja prasowa

Czytaj dalej

GAMING

Beyerdynamic TYGR 300R + FOX Professional USB Studio

TEAM TYGR to idealny zestaw do grania i streamingu. Połączenie mikrofonu USB FOX i zupełnie nowych słuchawek do gier TYGR 300 R pozwala uzyskać niesamowity dźwięk, a jednocześnie jest niebywale łatwy w użyciu – ustaw, podłącz, graj. Użytkownicy mogą skupić się wyłącznie na przekazywanych treściach i cieszyć się doskonałym dźwiękiem słuchawek, podczas gdy ich widzowie będą zadowoleni z profesjonalnej, studyjnej jakości mikrofonu FOX.

Przygotowanie zestawu TEAM TYGR do pracy jest bardzo łatwe. Wystarczy postawić mikrofon i podłączyć go kablem USB do komputera. Słuchawki podłącza się bezpośrednio do gniazda w mikrofonie. I gotowe ! Nie wymaga instalacji sterownika, FOX jest natychmiast rozpoznawany jako urządzenie audio i może być od razu użyty. Redukcja ustawień do niezbędnych elementów poprawia jeszcze bardziej płynność pracy i łatwość obsługi: dwa ustawienia wzmocnienia dostosowują poziom mikrofonu, by umożliwić optymalizację dźwięku podawanego z różnych odległości od mikrofonu. Jedno pokrętło ustawia poziom słuchawek, drugie łączy dźwięk gry z bezpośrednim dźwiękiem mikrofonu w celu bezzwłocznego monitorowania przez słuchawki. Przycisk wyciszenia mute w razie potrzeby wyłącza mikrofon.

Beyerdynamic TYGR 300R + FOX Professional USB Studio / europe.beyerdynamic.com

Beyerdynamic znany jest z produktów o najwyższej jakości. Nie inaczej jest w przypadku zestawu TEAM TYGR. Mikrofon FOX odbiera głos z wyjątkową klarownością a poprzez słuchawki TYGR 300R odtwarza dźwięki w sposób żywy i przejrzysty. Podobnie jak legendarny model słuchawek MMX300 również TYGR 300R produkowany jest w Niemczech.

Więcej informacji na stronie internetowej konsbud-hifi.com.pl

 

Czytaj dalej
Reklama

Różne

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!