Ciekawostki

Jak wybrać dobry serwis Apple? – czym się kierować?

Produkty marki Apple cechują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Sukcesywne wprowadzanie nowych modeli z dodatkową ochroną dla wyświetlacza, czy też obudowy sprawia, że marka zyskuje w oczach klientów. Jednak jeśli dojdzie już do poważniejszego uszkodzenia, to trzeba udać się do profesjonalnego serwisu. 

Jak znaleźć odpowiednich fachowców?

Jeśli mamy gwarancję, możemy udać się do autoryzowanego serwisu Apple, jednak w tym przypadku musimy liczyć się z wysokimi kosztami, plusem jest gwarancja 100% naprawy telefonu. Warto dodać, że gwarancja na telefony iPhone to tylko rok od daty sprzedaży.

Większość użytkowników wybiera serwisy, które są dostępne w każdy mieście. Na co zwrócić uwagę, zanim oddamy telefon? Przede wszystkim taki lokal powinien mieć wyszkolonych profesjonalistów, którzy delikatnie i z pełną precyzją podchodzą do napraw. Kolejną rzeczą jest gwarancja, renomowany usługodawca powinien nam dać zabezpieczenie, jeśli po naprawie telefon ulegnie uszkodzeniu, nie z naszej to wszystkie szkody pokrywa dany serwis. 

 

Często, aby znaleźć odpowiednio przeszkolonych profesjonalistów, wystarczy posłużyć się przeglądarką internetową i wpisać frazę Serwis iPhone Warszawa, pokaże nam się lista kilkudziesięciu wyników. W tym momencie mamy dostęp do numeru infolinii, dzwoniąc, z pewnością dowiemy się, ile mniej więcej może wynosić naprawa i czego możemy się spodziewać. Warto zwrócić uwagę na czas realizacji. Niektórzy nie mogą sobie pozwolić na pozostawienie telefonu w serwisie na kilka dni, to też trzeba zadzwonić do różnych lokali i wybrać ten, który odpowiada naszym potrzebom

Stacjonarnie, czy door-to-door?

Wybierając serwis iPhone Warszawa, musimy być świadomi, że istnieje metoda naprawy, w której przyjeżdża do nas kurier, odbiera zapakowany telefon, a po sukcesywnej naprawie dostajemy go z powrotem pod drzwi. Jest to od niedawna funkcjonujący system nazywany „door-to-door”. Z pewnością unikniemy uporczywego stania w korkach, czekania w kolejce, jest to dużo wygodniejsze i zaoszczędzi nam pieniędzy oraz irytacji. Nie ważne, czy stacjonarnie, czy kurierem metoda dostawy telefonu nie jest równoznaczna z jakością wykonywanych usług. 

Na samym końcu należy zaznaczyć jedną z ważniejszych kwestii, czyli cena. Na rynku jest zróżnicowana i może różnić się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Obdzwonienie kilku punktów oferujących serwis iPhone Warszawa, da nam jasny obraz cenników i po zestawieniu wytypujemy lokal z najbardziej przystępną, więc nie należy ograniczać się tylko do jednego.