Jabra Evolve 65e / fot.jabra.pl
Technologie

Jabra wprowadza Evolve 65e – bezprzewodowe słuchwawki douszne drugiej generacji z certyfikatem UC – zaprojektowane dla profesjonalnego dźwięku, także w podróży

Firma Jabra wprowadza na rynek nowe słuchawki douszne Evolve 65e z pałąkiem na kark – lekkie, ale bardzo wydajne urządzenie do mobilnej pracy i rozrywki.

 

Najnowszy model z innowacyjnej serii Evolve firmy Jabra łączy w sobie wyjątkowy konsumencki komfort i użyteczność z profesjonalną jakością dźwięku, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla mobilnych pracowników. Miękki pałąk na szyję zapewnia wygodę noszenia tym, którzy cenią swobodę, jaką daje bezprzewodowa technologia w zestawie słuchawkowym, ale niekoniecznie lubią tradycyjny pałąk.

 

Jabra Evolve 65e / fot.jabra.pl

 

Jabra Evolve 65e został zaprojektowany, aby zapewnić profesjonalny dźwięk z certyfikatem UC, a także Skype for Business, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się krystalicznie czystymi połączeniami lub doskonałą jakością muzyki w przerwach od pracy. Czas działania zestawu słuchawkowego Jabra Evolve 65e wynosi 8 godzin dla rozmów oraz 13 godzin dla muzyki. Użytkownik może więc bez obaw korzystać ze słuchawek przez cały dzień w pracy, a także poza nią.Słuchawki są wyposażone w adapter Bluetooth Jabra Link 370, umożliwiający jednoczesną łączność z laptopem lub komputerem oraz smartfonem. Dzięki bezprzewodowemu zasięgowi 30 m dla komputera i 10 m dla telefonu komórkowego użytkownicy mogą być pewni, że nigdy nie przegapią ważnego połączenia, niezależnie od tego gdzie się znajdują i co robią. Jeśli potrzebujesz chwili skupienia, wystarczy, że włączysz wbudowaną diodę busylight, która służy jako komunikat „nie przeszkadzać”, sygnalizując osobom z otoczenia, że ​​jesteś zajęty.

 

Certyfikacja Skype for Business oraz UC

 Certyfikację Skype for Business oraz UC Jabra Evolve 65e zawdzięcza technologii poczwórnych mikrofonów. Dwa z nich są umieszczone w skrzynce mikrofonu i przechwytują głos, podczas gdy jeden mikrofon w każdej słuchawce odpowiedzialny jest za wychwytywanie szumu otoczenia. Urządzenie korzysta z algorytmów DSP, co pozwala mu osiągnąć optymalne ustawienia dla głosu i szumu oraz uzyskać doskonałą przejrzystość dźwięku, także w podróży.

 

Jabra Evolve 65e / fot.jabra.pl

 

Jabra Evolve 65e nie tylko spełnia warunek profesjonalnej jakości dźwięku, ale także wygody, którą może konkurować z każdym urządzeniem konsumenckim. Dzięki wadze zaledwie 36 g, dopasowującym się do ucha owalnym wkładkom dousznym, miękkiemu przewodowi zapamiętującemu kształt, możliwości wyboru  nakładek żelowych i skrzydełek oraz funkcji pasywnej redukcji szumów, użytkownicy mogliby niemal zapomnieć o jego istnieniu.

 

Pozostałe kluczowe korzyści to:

  • Całodniowa wydajność baterii dla 8 godzin rozmów i 13 godzin muzyki
  • Integracja z aplikacją Jabra Sound +, która pozwala użytkownikom personalizować połączenia i wrażenia muzyczne, uzyskać dostęp do instrukcji obsługi i pomocnych wskazówek, a także umożliwia użytkownikom aktualizowanie oprogramowania urządzenia
  • Technologia HearThrough firmy Jabra, gdy chcesz podsłuchać co dzieje się wokół Ciebie
  • Wbudowana dioda busylight, która służy jako znak „nie przeszkadzać”, sygnalizując osobom z otoczenia, że ​​jesteś zajęty
  • Połączenie z asystentem głosowym za pomocą jednego przycisku

 

„Przedsiębiorstwa nieustannie poszukują sposobów, aby umożliwić swoim pracownikom wydajną pracę niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Dzięki temu UC jest obecnie jedną z najważniejszych technologii mobilnych” – powiedział Holger Reisinger, SVP Enterprise Solutions w Jabra. „Jeśli jednak pracownicy mobilni mają z powodzeniem korzystać z profesjonalnych zestawów słuchawkowych, to muszą one oferować te same formaty, style noszenia, wysoki poziom komfortu oraz szereg funkcji, jakie znają oni z urządzeń konsumenckich.”

 

Jabra Evolve 65e / fot.jabra.pl

 

„Dlatego Jabra Evolve 65e został opracowany z myślą zarówno o użytkowniku, jak i o biznesie. Łącząc w sobie lekką, bardzo wygodną konstrukcję z pałąkiem na kark, najwyższe standardy jakości dźwięku – z szeroką gamą funkcji przydatnych z punktu widzenia użytkownika i biznesu – najnowszy mobilny członek linii produktów Evolve pretenduje do roli stałego towarzysza pracownika, wspierając jego produktywność i dostarczając muzyczną rozrywkę gdziekolwiek się znajduje – w biurze lub też w podróży. ”

 

Źródło: Informacja prasowa